En Çok Satılanlar
Kampanyalı Ürünler

Teslimat Bilgileri

 

ÖDEME ŞEÇENEKLERİ

www.kervancioglu.net sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde ürün ödemelerinizi HavaleEFT’  ile yapabilirsiniz.

TESLİMAT

Seçmiş olduğunuz ödeme şekline göre yaptığınız ödemeleriniz hesabımıza geçtiği ilk iş gününde ürününüz kargolanır. Ve sizin belirlemiş olduğunuz teslimat adresinde size veya seçtiğiniz 2. kişiye teslim edilir. Daha sonrasında mailinize kargo takip numarası gönderilir ve böylelikle online olarak ürününüzü takip edebilirsiniz.

Gerek duyduğunuz siparişlerinizde (kırılacak ya da şekli bozulabilecek ürünler) kargonuzu lütfen kargo görevlisinin yanında açınız. Böylece eğer ürününüzde bir hasar varsa, kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı tutturabilir ve iadesini talep edebilirsiniz. Lütfen tutanağı ürün ve faturayla birlikte bize geri gönderiniz. Sizden ricamız, iade sebebinizi Müşteri Hizmetleri departmanımızla telefon veya e-mail yoluyla irtibata geçerek anlatmanız, bu sayede size yeni ürününüzü daha hızlı ulaştırabiliriz. Ürün bize ulaşır ulaşmaz sorun giderilecek ve yeni ürünleriniz size yollanacaktır.

Fatura adresi olarak eğer farklı bir adres belirtilmemişse kargonuz faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir.

Faturanız, siparişlerinize göre hazırlanan kargonuzla birlikte almanız gereken önemli bir evraktır. Eğer kargo görevlisi tarafından faturanız verilmediyse mutlaka bunu kendisine  hatırlatınız. Tüm isteğinize rağmen halen faturanız teslim edilmediyse bunun için tutanak tutturun ve bu durumdan telefon veya e-mail yoluyla lütfen bizi haberdar ediniz. Faturanız, en kısa zamanda kaşeli bir kopyasıyla adresinize teslim edilecektir.

 

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

Ünlü Bakırcı Kervancıoğlu © 2019
0544 789 99 19 -Gaziantep Web Tasarım - Tasarım & Uygulama NEHİRWEB